День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

10 листопада на базі Врублівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів початкових класів з питання.

«Використання краєзнавчого матеріалу на уроках в початкових класах».

Чистим і не вичерпним джерелом духовності, моральності та культури сучасної людини є почуття любові до Батьківщини, отчого краю, глибока повага до віковічних народних традицій.

Батьківщина для кожного бере свій початок від теплої рідної домівки, тихої материнської пісні, чистої, як краплина роси, рідної мови, отієї стежини в рідному краї, біля воріт. І хоч би де ми не перебували, хоч би куди пролягли наші життєві шляхи, в думках і спогадах повертаємося до рідних місць. Та щоб по-справжньому любити рідний край, його треба пізнавати, вивчати і знати.

10 листопада на базі Врублівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів початкових класів з питання «Використання краєзнавчого матеріалу на уроках в початкових класах».

Учасники семінару мали змогу відвідати відкриті уроки в 3 класі «Лікарські рослини рідного краю» (класовод Побережна Тетяна Миколаївна), інтегрований урок в 4 класі «Український віночок – оберіг дівочої краси» (класовод Никуляк Наталія Петрівна), виховний захід «Де найкраще місце на Землі?» (класоводи Коваль Оксана Володимирівна, Банішевська Вікторія Петрівна), які представлено на високому рівні.

За круглим столом учителі висловили думку про необхідність проводити дослідницьку роботу по вивченню рідного краю та використання краєзнавчого матеріалу на уроках та в позаурочний час. Адже він є найкращим унаочненням під час вивчення переважної більшості тем з предметів природознавства, трудового навчання, образотворчого мистецтва, «Я у світі». Завдяки його використанню активізується пізнавальна діяльність учнів, виховується любов до рідного краю.

Рідна природа – могутнє джерело виховання учнів. Діти помічають в природі все: маленьку мурашку, шелест трав, шепіт листя, красиву квітку. Досліджуючи природу, дитина пізнає глибше навколишнє середовище, розвиває інтелект і культуру. Школа має широкі можливості використовувати природне довкілля як природну лабораторію для дослідження рідного краю.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: