День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Влітку думаємо про вересень.

Початкова школа.

Літо 2016 року «спекотне» для вчителів початкових класів. Робота кипить навіть влітку. Не дивлячись на відпустку та бажання відпочити педагоги нашого району долучились до обговорення осучаснення та розвантаження програм МОН для учнів 1-4 класів, які були викладені на відкритій платформі EdEra.

Батьки учнів на батьківських зборах та різних форумах висловлювали слушні зауваження з приводу надмірної важкості, недоречності вивчення деяких тем з різних шкільних предметів, що вивчаються в початковій школі. Домашні завдання, що задаються школярам, повинні бути посильні для дітей, зацікавлювати їх у подальшому вивченні шкільного предмета. А виходить, що часто-густо і самим батькам треба витратити багато часу для розуміння заданого завдання. У дітей теж з’являється відраза до самого процесу навчання. Таке становище аж ніяк не тішить, не дає ніякої результативності в навчанні наших дітей.

Тому досить доречно, що міністр освіти і науки Лілія Гриневич акцентувала увагу на цих недоречностях і вчителі мали змогу внести свої пропозиції у Програму.

Надіємось, що до початку вересня якісні зміни у Програму для учнів початкових класів буде внесено і учні 1-4 класів нашого району та й всієї України будуть вивчати українську мову з задоволенням, оздоровлюватись на основі вивчення українських ігор, співати пісні, що мають морально-етичне спрямування і допомагають духовно зростати кожній дитині.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: