День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Психолого-педагогічне вивчення РПМПК.

Психолого-педагогічне вивчення.

29 серпня – на базі РМК відбулось засідання районної ПМПК, на якому було обстежено 6 дітей. Відповідно до інтелектуального розвитку їм рекомендовані відповідні навчальні програми.

Інтеграція дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітньому просторі є реальністю нашого часу. Велика увага та багато зусиль докладається педагогічними працівниками та батьками у роботі з дітьми з психофізичними порушеннями. Усвідомлення переваг і ризиків – головна умова успіху в цій непростій справі, яка потребує відмови від деяких стереотипів та оволодіння новими формами роботи.

За наслідками психолого-педагогічного вивчення двом школярам рекомендовано відвідати обласну ПМПК, 1- рекомендовано програму загальноосвітньої школи, двом учням запропоновано навчання за програмою інтенсивної педагогічної корекції, а 1 учневі- навчання за програмою для дітей з вадами розумового розвитку

Для успішного входження в суспільство таких дітей необхідна організація їх навчання і виховання в інтегрованих умовах, що забезпечить соціальний, емоційний та когнітивний розвиток кожної дитини з особливостями психофізичного розвитку. Лише в такому випадку дитина буде відчувати себе повноцінним учасником соціального життя.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: