День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

З метою забезпечення якісного рівня освіти таких дітей та підвищення професійного рівня вчителів, які навчають учнів з особливими освітніми потребами 27 квітня 2017 року на базі Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІст. арготехнічний ліцей» відбувся семінар-практикум вчителів індивідуального навчання.

«Індивідуальне навчання».

Індивідуальне навчання в системі загальної середньої освіти є однією з форм організації навчально-виховного процесу учнів з особливими освітніми потребами.

З метою забезпечення якісного рівня освіти таких дітей та підвищення професійного рівня вчителів, які навчають учнів з особливими освітніми потребами 27 квітня 2017 року на базі Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІст. арготехнічний ліцей» відбувся семінар-практикум вчителів індивідуального навчання. На семінарі розглядалося питання «Забезпечення корекційної складової навчання дітей, які потребують корекції фізичного, та (або) розумового розвитку в умовах загальноосвітньої школи».

Учасниками семінару були вчителі індивідуального, інклюзивного навчання, асистенти вчителів. Семінар проходив під керівництвом завідувача районної психолого-медико-педагогічної консультації Стрільчук Наталії Василівни.

В ході семінару досвідом роботи ділилися вчителі індивідуального навчання Грузевич Неля Миколаївна та Мостова Інна Василівна. Слухачам були представлені цікаві уроки та фрагменти відеоуроків, презентації з досвіду роботи.

Одним з важливих питань семінару було організація супроводу дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітньому навчальному закладі. Директор школи Миколайчук Валентина Іванівна презентувала відеоролик «Толерантність понад усе». Вона поділилась досвідом у вихованні толерантного ставлення до дітей з обмеженими можливостями, сприйнятті дітей з особливими освітніми потребами як невід’ємної частки суспільства.

Слухачі отримали друковані методичні рекомендації щодо організації та здійснення індивідуального навчання, збагатили базові знання з галузі корекційної педагогіки.

Учасники семінару мали добру нагоду почути, побачити, проаналізувати позитивний досвід своїх колег. Презентовані ними матеріали ґрунтувались на вимогах сучасних корекційних методик, а виступи були надзвичайно емоційними, небайдужими. Усі вчителі відзначили, що необхідною умовою навчально-виховного процесу є забезпечення кожній дитині складової корекційно-розвиткового блоку. Проте процес цей має базуватись на загальних закономірностях та збережених природою можливостях кожної дитини, відбуватись у зоні найближчого розвитку. Адже, за Виготським «… діти з порушеннями розвитку розвиваються за тими ж закономірностями, що й звичайні діти. Їх психічний розвиток має поетапний характер, і кожен етап завершується формуванням новоутворень, які є основою для подальшого розвитку».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: