День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

24 травня на базі Кам’янець-Подільського Багатопрофільного навчально-реабілітаційного Центру відбулось засідання районної ПМПК за участю представників обласної ПМПК.

Засідання ПМПК.

24 травня на базі Кам’янець-Подільського Багатопрофільного навчально-реабілітаційного Центру відбулось засідання районної ПМПК за участю представників обласної ПМПК.

Важливим завданням сучасної корекційної педагогіки є вивчення працездатності дітей з порушенням інтелекту та можливостей її підвищення. Під час дослідження даного питання необхідно враховувати умови зовнішнього середовища у процесі навчання, режиму дня, навантаження.

Знання основних законів вищої нервової діяльності дитини дає змогу правильно дозувати навчальні та виховні навантаження. Зрозуміло, що створення оптимальних умов взаємодії організму дитини із середовищем зводиться не лише до адаптації її фізіологічних особливостей на певному етапі розвитку. Створення таких умов охоплює і систему активного впливу на зростання та розвиток організму, цілеспрямованого підвищення його працездатності і розвиток обмежених можливостей, розширення меж пристосованості, підвищення загальної та імунологічної реактивності.

Під час засідання обстежено одинадцять дітей Кам`янець-Подільського району. За наслідками та рекомендаціями психолого-педагогічного вивчення, повторно обстеженим восьми школярам рекомендовано подальше навчання у навчально-реабілітаційному Центрі, двом дітям дошкільного віку рекомендовано навчатись у групі «Матері і дитини». За станом здоров’я одна дитина не явилась на засідання, їй рекомендовано відвідати обласну ПМПК 02.06.2016р.

Успіх дитини у навчанні переважно залежить від того, наскільки умови навчання та виховання відповідають її можливостям. Саме це завдання і є основним у роботі вчителів школи, які працюють з дітьми, що потребують педагогічної корекції. Робота із дітьми з обмеженими можливостями має на меті допомогти й підтримати дитину у процесі адаптації у рамках тієї навчальної системи, де вона знаходиться.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: