День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

23.08.2016року на базі Кам`янець-Подільської ЦРЛ відбулось засідання районної ПМПК.

Засідання районної ПМПК.

23.08.2016року на базі Кам'янець-Подільської ЦРЛ відбулось засідання районної ПМПК ( на підставі спільного наказу).

Організація допомоги дітям, які позбавлені можливості вести повноцінне життя внаслідок вад фізичного або психологічного розвитку, потребує, в першу чергу, зміни ставлення суспільства до дітей з особливими освітніми потребами та проблеми інвалідності і Україні взагалі. Внаслідок обмежень у спілкуванні, самообслуговуванні, пересуванні, контролі за своєю поведінкою розвиток цих дітей залежить від задоволення їх потреб іншими людьми, що складає багатогранний процес соціальної реабілітації. Освіта, психолого – педагогічний вплив на особистість є інструментами вирішення однієї з основних проблем у суспільній та державній політиці щодо дітей з інвалідністю – їх адаптації та інтеграції у суспільство. Соціально-економічна ситуація, що склалася на сучасному етапі розвитку України, кризові явища у сфері економіки і фінансів зумовлюють необхідність посилення соціального захисту дітей-інвалідів, визначення пріоритетних напрямів у цій важливій роботі, одним із яких є рання інтеграція та соціальна реабілітація дітей-інвалідів у суспільство.

Під час психолого - педагогічного вивчення дітей районною ПМПК надано рекомендацій 10 дітям. З них: 4- рекомендовано відвідати обласну ПМПК, 2- навчання за програмою для дітей з вадами розумового розвитку,1 учневі- за програмою для дітей з помірною розумовою відсталістю, 3- рекомендовано навчання за програмою інтенсивної педагогічної корекції.

Процес соціалізації таких дітей повинен здійснюватися з ранніх років життя. Дитина з особливими потребами має відвідувати дитячі установи поряд зі здоровими дітьми. Це допомагає не тільки їй, але й навчає її малих однолітків сприйманню інвалідності не як чогось незвичного, від чого потрібно відокремитися. У дітей з раннього віку будуть формуватися інші погляди до перебування дітей з особливими освітніми потребами у класі.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: