День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

23 лютого 2017 року відбулося засідання районного методичного об`єднання вчителів індивідуальної та інклюзивної форми навчання.

«Щодо затвердження плану роботи методоб’єднання на 2017р».

Інтеграція дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітньому просторі є реальністю нашого часу. Велика увага та багато зусиль докладається педагогічними працівниками та батьками у роботі з такими дітьми. Усвідомлення переваг і ризиків – головна умова успіху в цій непростій справі, яка потребує відмови від деяких стереотипів та оволодіння новими формами роботи.

Важливим завданням сучасної корекційної педагогіки є вивчення працездатності дітей з порушенням інтелекту. Під час дослідження даного питання необхідно враховувати умови зовнішнього середовища у процесі навчання, режиму дня, навантаження.

Знання основних законів вищої нервової діяльності дитини дає змогу правильно дозувати навчальні та виховні навантаження. Зрозуміло, що створення оптимальних умов взаємодії організму дитини із середовищем зводиться не лише до адаптації її фізіологічних особливостей на певному етапі розвитку. Створення таких умов охоплює і систему активного впливу на зростання та розвиток організму, цілеспрямованого підвищення його працездатності і розвиток обмежених можливостей, розширення меж пристосованості, підвищення загальної та імунологічної реактивності.

Відповідно до плану РМК 23 лютого 2017 року відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів індивідуальної та інклюзивної форми навчання. Щодо затвердження плану роботи методоб’єднання на 2017р. виступила завідувач РПМПК, Стрільчук Н.В. Керівник МО, М’ялковська В.В., підготувала виступ з організації навчально-виховного процесу з дітьми з особливими освітніми потребами. Проаналізувала навчальні програми Беспала А.А., вчитель індивідуального навчання Рудської ЗОШ І-ІІІст.

Завідувач РПМПК, Наталія Стрільчук, надала методичні рекомендації щодо організації індивідуальної, інклюзивної форм навчання та вказала на необхідність їх виконання.

Успіх дитини у навчанні переважно залежить від того, наскільки умови навчання та виховання відповідають її можливостям. Саме це завдання і є основним у роботі вчителів школи, які працюють з дітьми, що потребують педагогічної корекції. Робота із дітьми з обмеженими можливостями має на меті допомогти й підтримати дитину у процесі адаптації у рамках тієї навчальної системи, де вона знаходиться.


Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: