День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

19 жовтня – на базі ЦРЛ відбулось засідання районної ПМПК.

Засідання районної ПМПК.

Інтеграція дітей «з особливими потребами» у звичайні шкільні колективи має допомогти таким дітям швидше адаптуватися в соціумі, але може стати для них справжнім випробуванням.

Якщо ж діти з раннього віку матимуть досвід та навички спілкування з різними однолітками і будуть розуміти, що «несхожі» діти не є «поганими» або «дивними», то ніякої спеціальної адаптації не потрібно. Якщо правильне ставлення будуть формувати і батьки в сім'ї, і в дитячому садку, то цей процес проходитиме набагато легше і для дітей, і для вихователів, і для педагогів.

19 жовтня – на базі ЦРЛ відбулось засідання районної ПМПК, на якому було обстежено 4 дітей. Відповідно до інтелектуального розвитку їм рекомендовані відповідні навчальні програми.

За наслідками психолого-педагогічного вивчення одному школяреві рекомендовано відвідати обласну ПМПК, двом учням запропоновано навчання за програмою загальноосвітньої школи, а ще одному учневі рекомендовано навчання за програмою для дітей з вадами розумового розвитку.

Діти з порушеннями — це не втрачені для суспільства люди. Формування розуміння у батьків про те, що навчання дітей з особливими освітніми потребами не тільки не нашкодить їхнім дітям, а й матиме користь. Діти з освітніми потребами будуть вчитися природно сприймати і толерантно ставитися до людських відмінностей, сприймати особливості між людьми як нормальне явище, шанувати людську гідність, бути відповідальними за інших , уважними до потреб оточуючих.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: