День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Оздоровча компанія.

Оздоровлення.

Однією з передумов забезпечення міцного здоров’я підростаючого покоління є відпочинок та оздоровлення дітей. Відділом освіти за підтримки Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, Кам’янець-Подільської районної ради, народного депутата Мельниченка Володимира Володимировича в рамках реалізації районних Програм організовано відпочинок та оздоровлення учнів. З 30 травня по 16 червня 2016 року працює 9 пришкільних таборів, якими охоплено 604 дитини. В межах районної Програми «Харчування учнів» на оздоровчий період поточного року виділено 82 тис. грн. На літній оздоровчий період (з 1 червня по 31 серпня 2016 року) збільшено на 10 % витрати на харчування вихованців дошкільних навчальних закладів для придбання свіжих овочів та фруктів.

24 учні з числа малозабезпечених, багатодітних сімей, діти-сироти, обдаровані діти з 3 червня по 23 червня 2016 року проходять оздоровлення на березі Чорного моря в позашкільному таборі оздоровлення та відпочинку «Кабельник». З 10 червня 2016 року за рахунок коштів з обласного бюджету 10 дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей,сімей учасників АТО пройдуть оздоровлення в «Лісовій пісні» (с. Привороття-2).

За сприянням народного депутата Мельниченка Володимира Володимировича учні району мають можливість безкоштовно відпочити на розважальних атракціонах міста Кам’янця-Подільського.

Відділом освіти та навчальними закладами району сплановано роботу щодо цікавого та змістовного дозвілля дітей в пришкільних таборах. Так, в Довжоцькому НВК працює мовний загін, де діти зможуть удосконалити свої знання з англійської та німецької мови. Військово-патріотичним вихованням займаються у профільних загонах «Джура» на базі Грушківського НВК, на базі Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст., Орининської ЗОШ І-ІІІ ст., Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст., Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.. Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. працюють профільні загони еколого-натуралістичного, декоративно-прикладного та спортивно-туристичного напрямку, в яких учні матимуть змогу розвивати свої творчі здібності.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: