День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

Трудове навчання:

10-11 клас (обслуговуючі види праці)

І місце – Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ, вч. Мельник О.О.

ІІ місце – Матраєва Ельвіра, учениця Гуменецького НВК, вч. Костюк О.А.

ІІ місце – Гуменюк Каріна, учениця Баговицького ліцею, вч. Олійник Н.В.

ІІІ місце – Ткачук Каріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ, вч. Дюг М.Г.

ІІІ місце – Бикова Анастасія, учениця Довжоцького НВК, вч. Мельник Х.В.

10-11 клас (технічні види праці)

І місце – Микитюк Андрій, учень Слобідсько-Рихтівської ЗОШ, вч. Дюг М.Г.

ІІ місце – Баблюк Ілля, учень Грушківського ліцею, вч. Лоза С.В.

ІІІ місце – Ніцак Андрій, учень Кульчиєвецької ЗОШ, вч. Карасюк М.О.

ІІІ місце – Шелега Давид, учень Баговицького ліцею, вч. Олійник Н.В.

8-9 клас (обслуговуючі види праці)

І місце – Романишина Анастасія, учениця Баговицького ліцею, вч. Олійник Н.В.

ІІ місце – Пукас Маріанна, учениця Гуменецького НВК, вч. Костюк О.А.

ІІ місце – Сніцар Ангеліна, учениця Колибаївської ЗОШ, вч. Червоногродський В.А.

ІІІ місце – Маруняк Анна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ, вч. Дюг М.Г.

8-9 клас (технічні види праці)

І місце – Олійник Віталій, учень Баговицького ліцею, вч. Олійник Н.В.

ІІ місце – Свірчевський Ярослав, учень Залісько-2 НВК, вч. Шуліка О.С.

ІІ місце – Розум’як Андрій, учень Колибаївської ЗОШ, вч. Червоногродський В.А.

ІІ місце – Кудринецький Артем, учень Орининської ЗОШ, вч. Шуліка О.С.

ІІІ місце – Лоза Олександр, учень Грушківського ліцею, вч. Лоза С.В.

ІІІ місце – Ганін Микола, учень Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Дюг М.Г.

ІІІ місце – Сікорський Костянтин, учень Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Нагибась В.В.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: