День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ.

Фізика:

11 клас

І місце Григоренко Богдан Леонідович - Довжоцький НВК (вчитель Кундиловська Людмила Василівна);

ІІ місце Храмов Володимир Юрійович - Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Добрросельська Ілона Каземирівна);

ІІ місце Гакман Ольга Миколаївна - Грушківський ліцей (вч. Волощинський В'ячеслав Анатолійович);

ІІІ місце Білінська Юлія Олегівна - Чабанівський НВК (вч. Смолінська Ганна Миколаївна)

10 клас

І місце Дьордзій Владислав - Кульчиївецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Павловська Аліна Миколаївна);

ІІ місце Грабовський Артем Віталійович - Гуменецький ліцей (вч. Щегельська Надія Миколаївна);

ІІІ місце Луценко Оксана Святославівна - ЧОрнокозинецький НВК (вчитель Осика Б.П.);

9 клас

І місце Розум'як Андрій Олегович - Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Мазурчак Інга Миколаївна);

ІІ місце Гаджула Едуард Олександрович - Великослобідська гімназія (вч. Кунарьова Ірина Миколаївна);

ІІІ місце Мазур Юрій Миколайович - Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Шинкаренко Валерій Васильович);

ІІІ місце Михайлюк Яна Олександрівна - Подільський ліцей (вч. Партика Ольга Миколаївна);

ІІІ місце Свірчевський Ярослав Олександрович - Залісько-2 НВК (вч. Карбовська Катерина Миколаївна);

8 клас

І місце Сарофанюк Олександр Віталійович - Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Вітка Ірина Миколаївна);

ІІ місце Білінков Ілля Дмитрович - Мукшо-Китайгородський ліцей (вч. Бабак Інна Іванівна);

ІІ місце Білобров Сергій Сергіійович - Великослобідська гімназія (вч. Ільницький Ігор миколайович);

ІІІ місце Червоноградська Софія Михайлівна - Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Мазурчак Інга Миколаївна);

7 клас

І місце Кобзар Олександра Ігорівна - Гуменецький ліцей (вч. Хабовська Катерина Миколаївна);

ІІ місце Водніцький Іван Вікторович - Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Шинкарнко Валерій Васильович);

IІІ місце Сорокатий Іван Олегович - Пановецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Полінський Валерій Анатолійович);

ІІІ місце Штефко Іван Валентинович - Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Глощанюк Любов Іванівна);

ІІІ місце Слободян Валентина Святославівна - Чорнокозинецький НВК (вч. Мартинюк Надія Францівна);

ІІІ місце Шопен-Гаха Крістіан Васильович - Грушківський ліцей (вч. Волощинський В'ячеслав Анатолійович);

Завдання та зведений протокол

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: