День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

Математика:

11 клас

І місце Гакман Ольга Миколаївна - Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.);

ІІ місце Шевчук Олександр Олександрович – Баговицьий ліцей(вчитель Приценко Н.А.);

ІІ місце Грохольська Вікторія Вікторівна – Староушицький ліцей (вчитель Костецька О.А.);

ІІІ місце Луптович Андрій Сергійович – Гуменецький НВК (вчитель Луцик Р.В.)

ІІІ місце Онуфрійчук Діана Сергіївна – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІІ місце Білінська Юлія Олегівна – Чабанівський НВК (вчитель Смолінська Г.М.)

10 клас

І місце Грабовський Артем Віталійович – Гуменецького НВК (вчитель Луцик Р.В.);

ІІ місце Заярнюк Дмитро Романовича – Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.)

ІІ місце Луценко Оксана Святославівна - ЧОрнокозинецький НВК (вчитель Осика Б.П.);

ІІІ місце Шулега Давид Вікторович - Баговицький ліцей (вчитель Проценко Н.А.);

9 клас

І місце Розум'як Андрій Олегович – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.);

ІІ місце Ліфінцева Олена Володимирівна - Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Тишинська І.В.);

ІІІ місце Ганус Анастасія Андріївна - Гуменецький НВК (вчитель Луцик Р.В.);

ІІІ місце Старенький Богдан Сергійович – Баговицького ліцею (вчитель Проуенко Н.А.)

8 клас

І місце Лоза Олександр Сергійович - Грушківський ліцей (вчитель Пастух К.П.);

ІІ місце Білобров Сергій Сергійович - Великослобідська гімназія (вчитель Кунарьова І.М.);

ІІІ місце Бугера Андрій Юрійович – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Клочковська Ангеліна В'ячеславівна – Врублівецька гімназія (вчитель Лагановська С.А.)

7 клас

І місце Заплітна Анна Мирославівна – Жванецький ліцей (вчитель Новіцька Д.В.);

ІІ місце Івасик Дарія Іанівна – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІ місце Штефко Іван Валентиновича – Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Глощанюк Л.В.)

ІІІ місце Овчарук Юлія Генадіївна – Колибаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Ергард Марія Іванівна – Думанівська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Ткачук О.М.)

6 клас

І місце Партика Євген Володимирович – Подільський ліцей (вчитель Партика О.М.);

ІІ місце Бондаренко Богдана Андріївна - Врублівецька гімназія (вчитель Лагановська С.А.);

ІІ місце Кліщинська Тетяна Павлівна - Сахкамінська ЩОШ І-ІІ ступенів (вчитель Мамалига О.С.);

ІІІ місце Ільницький Всеволод Андрійович – Боришковецька гімназія (вчитель Сидорук В.П.)

Завдання та зведений протокол

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: