День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З IT.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З IT.

ІТ:

11 клас

І місце Слободян Анастасія - Жванецький ліцей (вчитель Балаць Віталій Михайлович);

ІІ місце Горгулько Юлія - Довжоцький НВК (вчитель Іванюк Олександр Алікович);

ІІІ місце Онуфрійчук Діана - Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Довгий Іван Іванович);

ІІІ місце Прокопова Анастасія - Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Микитюк Сергій Моколайович).

10 клас

І місце Андрійчук Валерія - Жванецький ліцей (вчитель Балаць Віталій Михайлович);

ІІ місце Микитюк Андрій - Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Микитюк Сергій Моколайович);

ІІ місце Маковецька Катерина - Староушицький ліцей (вчитель Партика Володимир Антонович);

ІІІ місце Гонюк Аліна - Довжоцький НВК (вчитель Іванюк Олександр Алікович);

ІІІ місце Дзьорзій Владислав - Кульчиївецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Говорушко Ольга Василівна).

9 клас

І місце Борис Вадим - Довжоцький НВК (вчитель Іванюк Олександр Алікович);

ІІ місце Язловінська Катерина - Жванецький ліцей (вчитель Балаць Віталій Михайлович);

ІІІ місце Гаджула Едуард - Великослобідська гімназія (вчитель Ільницький Ігор Миколаович);

ІІІ місце Федорчук Борис - Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Довгий Іван Іванович).

8 клас

І місце Герасимов Дмитро - Довжоцький НВК (вчитель Іванюк Олександр Алікович);

ІІ місце Кабанюк Лія - Баговицький ліцей (вчитель Тарасова Оксана Володмирівна);

ІІІ місце Гаджула Денис - Великослобідська гімназія (вчитель Ільницький Ігор Миколаович);

ІІІ місце Іскрук Богдан - Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Вишневська Інга Миколаївна).

ІІІ місце Афрамчук Богдан - Княжпільська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Мазяр Денис Миколайович).

Завдання та зведений протокол

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: