День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ.

Німецька мова:

8 клас

  • І місце – Богданов Ростислав, учень Чабанівського НВК (вч. Волоховська А.В.)
  • ІІ місце – Гуменюк Богдан, учень Великослобідської гімназії (вч.Ільницька В.Л.)
  • ІІІ місце – Синьків Анастасія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Гоїк Г. С.)
  • ІІІ місце – Олійник Лариса, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІст. (вч. Гоголь Є.Д.)
  • 9 клас

  • І місце – Гаджула Едуард, учень Великослобідської гімназії (вч.Ільницька В.Л.)
  • ІІ місце – Лалак Артем, учень Сокільського ліцею (вч.Юрчик Д.М.)
  • ІІ місце – Лиськова Вікторія, учениця Залісько-2 ЗОШ (вч.Пірютіна Л.М.)
  • ІІІ місце – Скавронська Вікторія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Громик Н.М.)
  • ІІІ місце – Боднар Софія, учениця Нігиннської ЗОШ І-ІІІст. (вч. Катериніна А.І.)
  • ІІІ місце – Орлянський Роман, учень Голосківської ЗОШ І-ІІІст. (вч.Чистяк О.О.)
  • 10 клас

  • І місце – Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Гоїк Г.С.)
  • ІІ місце – Савчук Надія, учениця Староушицького ліцею (вч. Ященко В.В.)
  • ІІІ місце – Гаврилюк Олена, учениця Чабанівського НВК (вч. Волоховська А.В.)
  • 11 клас

    <
  • І місце – Осика Вадим, учень Чорнокозинецького НВК (вч. Гоїк Г.С.)
  • ІІ місце – Бойко Сніжана, учениця Сокільського ліцею (вч.Юрчик Д.М.)
  • ІІ місце – Гуменюк Анна, учениця Староушицького ліцею (вч. Ященко В.В.)
  • ІІІ місце – Остапчук Владислав, учень Чабанівського НВК (вч.Волоховська А.В.)
  • Англійська мова:

    8 клас

  • І місце – Волошина Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бурлак Т.Г.)
  • ІІ місце – Пундик Ольга, учениця Староушицького ліцею (вч. Пастух О.М.)
  • ІІ місце – Кузема Дар’я, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Чорненька О.П.)
  • ІІІ місце – Сатановська Дана, учениця Гуменецького ліцею (вч. Шенгель О.В.)
  • ІІІ місце – Постоловська Христина, учениця Довжоцького НВК (вч. Васильчук О.В.)
  • 9 клас

  • І місце – Федорчук Борис, учень Орининської ЗОШ І-ІІІст. (вч. Нікольчук Л.І.)
  • ІІ місце - Рокіцька Аліна, учениця Довжоцького НВК (вч. Лук’янчук М.Ю.)
  • ІІІ місце – Пасічник Ілля, учень Кам’яської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Сікора О.В.)
  • ІІІ місце – Розум’як Андрій, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Чорна С.А.)
  • ІІІ місце – Карвасарська Марія, учениця Врублівецької гімназії (вч.Томашевська С.О.)
  • 10 клас

    <
  • І місце – Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бурлак Т.Г.)
  • ІІ місце – Романюк Владислава, учениця Довжоцького НВК (вч. Жарновська М.Д.)
  • ІІІ місце – Довгопол Анна, учениця Гуменецького НВК (вч. Кузьміна Л.А.)
  • ІІІ місце – Соколович Анастасія, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Яворська М.В.)
  • 11 клас

  • І місце – Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК (вч. Сазанська А.М.)
  • ІІ місце – Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рубановська Ю.В.)
  • ІІІ місце – Шевчук Олександр, учень Баговицького ліцею (вч. Охотнікова О.О.)
  • Наше відео

    Важлива інформація

    Допомогти воїнам АТО

    Календар подій

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

    Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

    Детальніше
    Контактна інформація
    Хмельницька обл.
    м. Кам'янець-Подільський
    пл. Вірменський ринок, 6
    32300
    • (03849) 95335
    • rmk08kpr@i.ua
    Матеріали з блогу
    Отримайте новини
    Newsletter: