День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

«25 – річниця незалежності України».

Річниця незалежності.

З нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 25 – ї річниці незалежності України у загальноосвітніх навчальних закладах району під спільне виконання Гімну України відбулися урочисті церемонії підняття синьо-жовтого стяга - одного з трьох символів суверенітету держави.

В ЗНЗ району організовано та проведено інформаційні години для учнів та педагогічних працівників на тему: «На шляху до незалежності», круглі столи: «Виховання поваги до державної символіки – важливий елемент виховання патріотизму». Проведені тематичні виставки фото- та архівних документів, присвячені історії українського державотворення та питання сучасного розвитку Української держави.

Протягом вересня буде організовано участь учнівської молоді району у тематичних уроках, круглих столах, лекціях, диспутах, тематичних виставках, конкурсах з метою висвітлення подій, пов’язаних з 25-ю річницею незалежності України, у тому числі благодійні концерти.

У шкільних музеях, бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладах облаштовано виставки, тематичні полиці «До Дня Державного Прапора України та святкування 25-ї річниці незалежності України».

Учнями та вчителями Баговицької, Приворотської, Жванецької, Жовтневої, Кульчиєвецької, Кадиєвецької, Орининської, Староушицької, Гавриловецької, Цвікловецької, Княжпільської та інших навчальних закладів відбулося покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ століття, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: