День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбулася виробнича нарада «Про організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у літній оздоровчий період 2016 року».

«Про організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у літній оздоровчий період 2016 року».

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти 2 червня 2016 року відбулася виробнича нарада «Про організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у літній оздоровчий період 2016 року».

В нараді взяли участь начальник відділу освіти Пронозюк Олена Вікторівна, провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Кам’янець- Подільському районі Коритник Ірина Олексіївна, методист РМК Кашуба Наталія Леонідівна, завідувачі дошкільних навчальних закладів та директори навчально-виховних комплексів.

Під час свого виступу Олена Вікторівна основну увагу присутніх закцентувала на дотриманні інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо організації роботи дошкільних закладів та дотримання безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу відповідно листа Міністерства освіти і науки України від 19.05.2016 № 1/9-253.

Ірина Олексіївна надала присутнім керівникам консультацію «Дотримання санітарно-гігієнічних вимог щодо водопостачання, каналізування, організації харчування та дотримання дезрежиму в ДНЗ», а також ознайомила присутніх з новим Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів.

Наталя Леонідівна наголосила на дотриманні структури плану роботи на літній оздоровчий період та виконанні інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації роботи в літній оздоровчий період 2016 року.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: