День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Згідно плану роботи районного методичного кабінету 28 березня 2017р. на базі райметодкабінету було проведено засідання методичного об’єднання педагогів - організаторів.

«Організаційні та правові проблеми виявлення, підтримки та захисту обдарованої особистості».

Згідно плану роботи районного методичного кабінету 28 березня 2017р. на базі райметодкабінету було проведено засідання методичного об’єднання педагогів - організаторів з теми «Організаційні та правові проблеми виявлення, підтримки та захисту обдарованої особистості».

У ході роботи керівник районного методичного об’єднання Мозолюк Майя Анатоліївна розглянула питання щодо виявлення потенційних можливостей розвитку обдарованих дітей та вирішення проблем, що стосуються особливостей педагогічної роботи з ними. Методист Дідик Юлія Вячеславівна ознайомила присутніх з особливостями собистісно - орієнтованого підходу до вивчення обдарованості школярів. Розглянуто питання «Розроблення та впровадження інноваційних технологій у роботі з обдарованими дітьми та молоддю» (педагог – організатор Довжоцького НВК Стасюк Г.В.), а також проблеми розвитку в учнів активної громадянської позиції шляхом залучення їх до волонтерської діяльності та проведення діагностики рівня розвитку творчих здібностей особистості (педагоги – організатори Камянської ЗОШ І-ІІ ст. Лисенко В.Ю., Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Боднар Н.І.).

У практичній частині засідання педагоги- організатори прийняли участь у тренінгу «Я - лідер», який підготувала Бажан Інна Миколаївна (педагог – організатор Врублівецької ЗОШ І-ІІІ ст.). Копачинська Галина Орестівна (педагог-організатор Мукшо – Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст.) поділилась досвідом використання інтерактивних форм роботи в організації змістовного дозвілля учнів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: