День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

18 лютого 2019 року на базі РБШ відбулося засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів та заступників директорів з виховної роботи.

«Засідання районного методичного об’єднання педагогів – організаторів та заступників директорів з виховної роботи».

18 лютого 2019 року на базі РБШ відбулося засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів та заступників директорів з виховної роботи.

За засідання була запрошена Петрик Г.В., начальник відділу право- просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, яка деталізувала увагу на Листі МОН України 29.01.2019 №1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти, педагогічних працівників щодо застосування норм закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Дідик Ю.В., методист відділу освіти спроектувала чіткий алгоритм роботи педагога – організатора стосовно розроблення правил поведінки здобувача освіти в закладі освіти, планування заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти.

Степанюк Ю.А., методист Будинку школяра, акцентувала увагу присутніх на важливих завданнях, які постають перед медіацією в школі – відновленні відносин між учасниками конфлікту, створенні дружньої атмосфери, безпечного середовища та профілактики правопорушень.

У ході роботи керівник районного методичного об’єднання Майя Мозолюк (Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.) проаналізувала роботу РМО за І семестр 2018-2019 н.р., ознайомила присутніх з особливостями формування лідерських якостей вихованців засобами учнівського самоврядування.

Побережна В.А., директор БШ, зазначила, що учнівське самоврядування є універсальною фор¬мою активності, яку можна з однаковим успіхом вва¬жати як способом організації буття шкільного колек¬тиву, так і чинником творчої самореалізації особистості.

Педагог – організатор Довжоцького НВК Стасюк Г.В. поділилась досвідом співпраці учнівського самоврядування з питань національно – патріотичного виховання з педагогічним колективом. Галина Валентинівна наголосила, що провідною ідеєю учнівського самоврядування з питання національно - патріотичного виховання є формування у дітей та молоді патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності.

Учасники методичного об’єднання обговорили актуальні проблеми сьогодення: атестацію та сертифікацію, сучасні книги в галузі педагогіки та дидактики, інтернет - платформи для самоосвіти.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: