День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Юні екологи Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку допомагають перезимувати лебедям.

2 лютого увесь світ відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь.

Не залишились байдужими юні екологи та вчителі Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку і взяли активну участь у природоохоронній акції зі збереження зимуючих водоплавних птахів. Ми живемо в унікальному куточку природи Національного природнього парку «Подільські Товтри». На території НПП є водно – болотне угіддя «Бакотська затока». Водно-болотні угіддя є особливим типом природних та антропогенних комплексів, до складу яких входять наземні та водні біогеоценози або їх компоненти. Цінність ВБУ полягає в тому, що їхня функціональна організація забезпечує найбільш ефективне надання екосистемних послуг, завдяки чому відтворюється, регулюється й підтримується не лише структурно-функціональна єдність та інтегрованість самих водно-болотних угідь, а й біосфери в цілому.

Найбільшу цінність за своїми властивостями та функціями становлять ВБУ, що входять до Списку ВБУ міжнародного значення, створеного в рамках Рамсарської конвенції. Саме таким ВБУ і є Бакотська затока.

Учні школи щороку рятують зимових птахів від голоду. Гарною традицією стала допомога красивим гордим птахам – лебедям. 2 лютого юні екологи школи разом з учителями: Ковтуняком В.С., Голюк Г.П., Левко Л.А., Кувілою С.В., Юрченко М.В., Маланічем М.В., Заболотною Ю.Л., Чорною Т.В. та представниками МЧС – Крищук М. і Мельник А. вирушили до річки Дністер, де зимують 23 лебеді. Діти принесли їм щедрі гостинці: зерна пшениці, кукурудзи, соняшнику, різні крупи. Вдячні птахи дозволили близько підійти до них і сфотографуватися. Всі учасники природоохоронної акції відчували радість від зробленої ними доброї справи. В такі моменти почуваєшся щасливим і розумієш, що життя прекрасне!

ВБУ міжнародного значення «Бакотська затока» - це спадок від наших батьків, який ми маємо передати своїм дітям. І тільки ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов’язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних, екологічних і соціальних чинників розвитку.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: