День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Семінар-практикум вихователів різновікових груп дошкільних навчальних закладів.

Ігрова діяльність у дошкільному навчальному закладі.

17 лютого 2016 року на базі Врублівецького ДНЗ «Світанок» відбувся семінар вихователів дошкільних навчальних закладів Кульчиєвецького методичного об’єднання та слухачів ШФЗВ з питання «Ігрова діяльність у дошкільному навчальному закладі».

У даному заході взяли участь методист відділу освіти Кашуба Н.Л., керівник методичного об’єднання Яковенко Г.С., завідувачі та вихователі дошкільних закладів.

В ході засідання вихователі мали змогу ознайомитися із здобутками колег та переглянути заняття з природи на тему: «Зимова мандрівка з чарівною паличкою». Молоді педагоги ознайомились з матеріалами виставки-презентації ігрового обладнання, виготовленого вихователями Кульчиєвецького МО.

Кашуба Н.Л. надала методичні рекомендації учасникам семінару щодо організації ігрової діяльності у різновіковій групі ДНЗ. Також Наталія Леонідівна відзначила, що гра – це діяльність, яка має мотиви, мету та результат. Вихователю різновікової групи необхідно подбати про доцільну організацію ігрової діяльності, враховуючи вікові потреби та можливості кожної дитини.

З метою підвищення майстерності вихователів керівник методичного об’єднання Яковенко Г.С. провела фахове тестування з питання «Ігрова діяльність як засіб всебічного розвитку дитини». Учасники засідання поділилися особистим досвідом роботи з даного питання.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: