День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

День пам’яті героїв Крут.

Уроки історії потрібні, щоб перемагати.

Протягом 11- 26 січня організовано участь учнівської молоді району у тематичних уроках, круглих столах, лекціях, диспутах, уроках пам’яті з метою висвітлення подій, пов’язаних з Героями Крут.

Гарно, змістовно пройшли тематичні зустрічі, уроки пам’яті.

У шкільних бібліотеках Жовтневого, Жванецького, Довжоцького, Кульчиєвецького, Подільського, Княжпільського, Врублівецького загальноосвітніх навчальних закладів облаштовано тематичні виставки літератури про Героїв Крут, організовано акції милосерддя.

Проведено виставку кращих учнівських робіт (рефератів), малюнків «Крути – трагедія життя і вічності», «Уроки історії потрібні, щоб перемагати» (Грушківський НВК, Орининська, Чабанівська ЗОШ, Чорнокозинецький НВК, Пановецької ЗОШ, Цвікловецького НВК та ін.).

Педагогами – організаторами, вчителями суспільних дисциплін Баговицької, Завалецької, Крушанівської проведено конференції за книгами, що присвячені темі Героїв Крут.

Учнями старших класів Довжоцького НВК, Кам’янської Пановецької, Кадиєвецької, Жовтневої ЗОШ були проведені лекції «Подвиг Героїв Крут – мужній і славний…», тематичні семінари.

Дана тематика широко досліджується під час написання наукових робіт в рамках діяльності Малої Академії Наук.

Школярі загальноосвітніх навчальних закладів є авторами низки віршів про подвиги юнаків у 1918 році та героїв сьогодення, які друкуються у часописі «Ключ».

Подвиг українських юнаків, які ціною власного життя змогли зупинити наступ ворога взимку 1918-го, сьогодні – не лише сторінка історії. Так само, як і 98 років тому, наша країна бореться з агрессором, сильним і підступним, а українці виявляють дива мужності, героїзму, самопожертви. І правильні висновки з уроків минулого – це теж ушанування пам'яті героїв.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів району взяли активну участь у зібранні благодійної допомоги для воїнів АТО, яка була відправлена миротворчим батальоном 29 січня 2016 року.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: