День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Взяли участь у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі.

«Різдвяна зіронька».

З 12 до 15 січня 2017 року в місті Мукачеве Закарпатської області проходив ХХ ювілейний Всеукраїнський дитячо – юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька 2017».

До участі в заході запрошувались учні загальноосвітніх, позашкільних закладів,а саме: солісти,дуети,вокальні групи. Фестиваль проводився з метою підтримки,розвитку та популяризації вокального мистецтва,збагачення юних виконавців естрадної пісні новими творчими здобутками.

Серед інших учасників фестивалю Хмельниччину представляла учениця Мукшо – Китайгородської ЗОШ І –ІІІ ст. Кам’ янець – Подільського району Аліна Циганюк. Це вже не перший вокальний конкурс, в якому вона брала участь. Зовсім недавно дівчина стала переможцем обласного конкурсу патріотичної пісні «Україно,любий край». Серед її здобутків – І місце в номінації «солісти» ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант 2015»(м. Кам’ янець – Подільський). У 2016 році стала лауреатом ІІІ премії Всеукраїнського дитячо – юнацького фестивалю юних вокалістів «Пісня над Бугом»(м. Хмельницький) , і в цьому ж році найбільша перемога - Гран– прі конкурсу «Світ талантів».( м. Хмельницький).

Тепер Аліна вирішила спробувати свої сили у Всеукраїнському пісенному фестивалі «Різдвяна зіронька 2017». Значну моральну і фінансову підтримку для організації поїздки надав голова Кам’ янець –Подільської районної державної адміністрації Василь Олександрович Сукач. Фестиваль проводився в два етапи,де потрібно було представити дві композиції:одна з яких – на різдвяну тематику. Юна співачка успішно подолала перший тур і була запрошена до участі в другому заключному етапі. Їй вдалося ввійти в четвірку найкращих вокалістів у своїй віковій категорії і стати дипломантом конкурсу. Для всіх гостей і переможців конкурсу було організовано цікаві екскурсії історичними місцями краю. Дівчина вважає участь у цьому пісенному змаганні дуже корисним досвідом для себе, поштовхом до більшого самовдосконалення, віри у свої сили, наполегливу працю і нові перемоги.

Аліна Циганюк та її батьки висловлюють щиру подяку за сприяння і підтримку в організації поїздки на Всеукраїнський дитячо - юнацький конкурс «Різдвяна зіронька 2017»( м. Мукачеве ) голові Кам’ янець –Подільської районної державної адміністрації Сукачу В.О., т.в.о першого заступника, керівнику апарату Великохатько М.А., начальнику відділу освіти Кам’янець - Подільської райдержадміністрації Пронозюк О.В., директору районного будинку дитячої творчості Побережній В.А., директору Мукшо – Китайгородської ЗОШ І –ІІІ ст.. Ковальчук Л. А., педагогам Таїровій К. А., Копачинській Г. О. та Хмельницькому обласному центру науково-технічної творчості учнівської молоді, всім, хто любить її спів, підтримує і спонукає до нових пісенних злетів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: