День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбулася колегія відділу освіти райдержадміністрації.

Колегія відділу освіти.

31 січня на базі Довжоцького НВК відбулося засідання колегії відділу освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. У ньому взяли участь голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Борис Бец, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату адміністрації Маріанна Великохатько, начальник відділу освіти Олена Пронозюк, директори навчальних закладів району. У ході засідання розглянули 4 питання: «Про підсумки фінансово-господарської діяльності відділу освіти у 2016 році», «Про виконання навчальними закладами району Закону України «Про охорону дитинства» в частині створення безпечних умов навчання та виховання, соціального захисту дітей», «Про затвердження плану роботи відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА на 2017 рік», «Про виконання плану заходів із відзначення Року англійської мови в навчальних закладах району».

Стосовно фінансово-господарської діяльності відділу освіти у 2016 році Олена Пронозюк відзвітувала, що для задоволення потреб населення у дошкільній освіті в районі функціонує 39 дошкільних навчальних закладів, з них 31 – окремих ДНЗ та 8 – у складі навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад», якими охоплено 1043 дитини дошкільного віку. Рівень охоплення всіма формами дошкільної освіти дітей дошкільного віку з 3-х до 6 років по району складає 97,3%.

На утримання дошкільних навчальних закладів по загальному фонду за 2016 рік спрямовано 12 474, 5 тис.грн., або 95,0% від затверджених кошторисних призначень.

Для охоплення загальною середньою освітою у районі з 01.01.2016 року функціонує 37 загальноосвітніх закладів, в тому числі 8 НВК, в яких навчається 2787 учнів. В зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад з 01 січня 2016 року відділом освіти на громади передано 23 ЗНЗ: Гуменецькій – 12, Китайгородській -7, Колибаївській – 4 ЗОШ.

Касові видатки загального фонду по галузі «освіта» в 2016 році склали 52 642,7 тис.грн., в тому числі: кошти освітньої субвенції – 44 277,0 тис.грн.

Методист РМК Майя Безродна розповіла присутнім, що дедалі більшого поширення набуває дошкільне навчання іноземних мов. У дошкільних навчальних закладах району для 143 дітей організовано гурткову роботу з вивчення дітьми англійської мови, а саме у Довжоцькому ДНЗ ( кер. Жиго О.О., Юха А.Й.), Зіньковецькому ДНЗ (кер. Нівенгловська О.Л.), Кадиєвецькому ДНЗ ( кер. Чабарук Л.Д.), Кам’янському ДНЗ (кер.Оздоба О.А.).

23 березня 2016 року на базі ХОІППО відбувся обласний семінар керівників гуртків англійської мови з питання «Реалізація варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти через освітню лінію «Іноземна мова», в якому взяла участь вихаватель Кадиєвецького ДНЗ Чабарук Людмила Дмитрівна. Керівники гуртків Кадиєвецького та Довжоцького ДНЗ стали лауреатами обласного етапу Всеукраїнського фестивалю – огляду кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах «Hello, English!».

Для якісного викладання іноземної мови у початкових класах району створено відповідні належні умови:

• у районі 5 вчителів початкових класів викладають іноземну мову за фахом (Кульчиєвецька ЗОШ, Грушкіський НВК, Залісько-1 ЗОШ, Нефедіївській ЗОШ, Підпилип’янської ЗОШ), а решту – вчителі іноземної мови старшої ланки;

• усі учні початкових класів 100% забезпечені новими підручниками;

• для виконання всіх видів навчальних робіт з іноземної мови учні 1 та 2 класів повністю забезпечені зошитами з англійської мови з друкованою основою.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: