День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

15 березня у РЦК «Розмай» відбувся батьківський форум.

«Проблеми підліткового віку».

15 березня у РЦК «Розмай» відбувся батьківський форум «Проблеми підліткового віку», на якому розглядались питання, що активно обговорюються у ЗМІ та несуть шкоду здоров’ю молодого покоління.

З вітальним словом до батьків, педагогів навчальних закладів району звернулася начальник районного відділу освіти Пронозюк Олена Вікторівна, яка зазначила, що найдорогоціннішим скарбом для батьків – є дитина. Завданням батьків та педагогів – виховання особистості учня з високоморальними цінностями. Вирішення цієї проблеми є першочерговою.

Кожна людина протягом свого життя проходить ряд психологічних та фізіологічних криз. Старший викладач кафедри психології та педагогіки інституту післядипломної освіти Войтович Галина Іванівна докладно пояснила про кризу підліткового віку, яка є самою складною з-поміж інших та висловила ряд порад щодо спілкування батьків та педагогів з старшокласниками.

До виступу було запрошено старшого інспектора сектору ювенальної превенції старшого лейтенанта поліції Горюка Олександра, який розповів про роботу кіберполіції щодо профілактики негативного впливу соцмереж на поведінку підлітків та необхідність щоденного спілкування батьків з дітьми про їхні особистісні проблеми.

Шуткевич Ольга Володимирівна, лікар вищої категорії, виступила з питання пагубного впливу соціального середовища на дітей підліткового віку. Особливу увагу звернула на вживання тютюнопаління, алкоголю, наркотиків дітьми. Аби подолати ці проблеми необхідна спільна робота батьків та педагогів з формування активної життєвої позиції щодо пропагування здорового способу життя та уникнення шкідливих звичок.

Голова громадської організації «Батьківського комітету захисту дітей» Валентина Олександрівна Казимір висловила надію на взаєморозуміння, взаємодопомогу, взаємоповагу у роботі усіх учасників батьківського форуму.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: