День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Обласний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

«Природа України очима дітей Хмельниччини».

З 16 березня у Хмельницькій області стартував щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

Метою конкурсу є формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань.

Для участі у Конкурсі запрошувалися учні загальноосвітніх навчальних закладів району з метою вивчення та відтворення стану довкілля у творчій формі поробок, малюнків та фоторобіт, що висвітлюють дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність.

Конкурс проводився у два етапи: перший етап – з 16 березня по 07 травня районним відділам освіти ; другий етап – обласний – проводився з 07 по 15 травня Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Відповідно до спільного наказу від 25.05.2016р. за № 39-н / 274 -од Департаменту екології та природних ресурсів та Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації на підставі підсумків журі Конкурсу визначено призові місця:

І місце - учениця 9 класу Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст. Вовканич Ольга ,вікова категорія 14-18 років у номінаці «Краща поробка»;

ІІ місце – учень 6 класу Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст. Данчук Назар, вікова категорія 10-13 років, у номінації «Краща фоторобота».

Відзначено педагогічних працівників, які підготували переможців Конкурсу:

Вовканича Олега Степановича вчителя біології Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст;

Крузер Ганну Василівну вчителя біології Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці Конкурсу та педагогічні працівники, які підготували переможців нагороджені грамотами Департаменту екології та природних ресурсів та Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: