День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

«Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник» (І.Тургенєв). Ці рядки стали девізом семінару-практикуму заступників директорів з виховної роботи та вчителів екології, проведеного 24 лютого 2016 року на базі Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

«Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник» (І.Тургенєв).

«Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник» (І.Тургенєв). Ці рядки стали девізом семінару-практикуму заступників директорів з виховної роботи та вчителів екології, проведеного 24 лютого 2016 року на базі Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Реалізуючи один із напрямків Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів, педагогічний та учнівський колективи школи працюють над сформованістю понять та уявлень про довкілля (в 1-4 класах), усвідомленням себе як невід’ємної частини природи, взаємозалежності людини та природи (в 5-8 класах), шляхами ефективного й ощадливого використання всіх видів природних ресурсів та навичок життєдіяльності в умовах екологічної кризи (в 9-11 класах).

Теоретична частина засідання включала обговорення нових методів щодо виховання ціннісного ставлення особистості до природи. Методисти відділу освіти Дідик Ю.В. та Гончарик Л.В. ознайомили з новинками нормативно-правового забезпечення виховної роботи та планом комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнів.

Продовжили роботу семінару заступник директора з виховної роботи Боднарчук Г.І. та вчитель екології Крузер Г.В. Які ознайомили колег із системою роботи навчального закладу з екологічного виховання. Гості мали можливість відвідати бінарний захід «Давайте, друзі, природу разом берегти» проведений з учнями 1-11 класів.

Учні 10-11 класів презентували Салон моди та краси. Юні моделі, справжні шанувальники чистоти навколишнього середовища, надзвичайно вразили присутніх цікавими костюмами, виготовленими з різного підручного матеріалу (поліетиленові мішечки, пластиковий одноразовий посуд, газетний папір тощо). Казкових персонажів представляли молодші школярі та учні середніх класів.

Даний захід дав можливість ознайомитися з різними формами природозахисної роботи та позакласної діяльності з екологічного виховання школярів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: