День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

30 березня на базі ДНЗ "Золотий ключик" с. Тарасівка було організовано і проведено захід приурочений 73 річниці визволення села у Другій Світовій війні.

«Золотий ключик».

30 березня на базі ДНЗ "Золотий ключик" с. Тарасівка було організовано і проведено захід приурочений 73 річниці визволення села у Другій Світовій війні. З вітальним словом до учасників заходу звернулись голова ради ветеранів Микола Іванович Макогонюк та сільський голова - Юрій Григорович Сидорук. Своїми спогадами про минуле, які і досі є у пам'яті, поділився ветеран Другої Світової війни, житель села Тарасівка, Макогонюк Василь Миколайович. Вихователь дошкільного закладу Вікторія Василівна Макогонюк з вихованцями та учнями Баговицької ЗОШ І-ІІ ступенів підготували подарунок та привітали ветерана.

Завідувач дошкільного закладу Неля Мар'яніна, сільський бібліотекар Людмила Чорна, завідувач клубу Віктор Вараниця виготовили стенд з фотографіями загиблих села Тарасівка, які віддали найцініше задля нашого майбутнього. По завершеню заходу священник храму Іоанна Богослова разом з присутніми даного дійства вшанували пам'ять загиблих.Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: