День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбувся семінар – практикум слухачів Школи фахового зросту вихователів.

12 лютого на базі Староушицького ДНЗ « Подолянчик » відбувся семінар – практикум слухачів Школи фахового зросту вихователів «Використання мульттерапії в роботі з дошкільниками».

Відповідно до плану роботи РМК 12 лютого на базі Староушицького ДНЗ «Подолянчик» відбувся семінар – практикум слухачів Школи фахового зросту вихователів «Використання мульттерапії в роботі з дошкільниками».

На даному засіданні були присутні методист відділу освіти Кашуба Наталія Леонідівна, керівник ШФЗВ вихователь Жванецького ДНЗ «Малятко» Язловіцька Ганна Богданівна, вихователі Староушицького МО, а також молоді педагоги дошкільної ланки. Досвідом, щодо впровадження даної теми в практику роботи з дошкільниками, поділилась завідуюча дошкільного закладу Світлана Яковинчик.

Вихователь ДНЗ Іванова Олена Іванівна провела інтегроване заняття з використанням мульттерапії «Без вірного друга – велика туга». Учасники методичного заходу відзначили ефективність та сучасність даного методу. Олена Іванівна провела тренінг для педагогів «Мульттерапія з дошкільниками : розвиваємо, виховуємо, навчаємо».

Учасникам семінару було запропоновано ознайомитись з матеріалами виставки «Мульттерапія в ДНЗ». Дидактичні посібники, ігри, наочність, розробки занять та виховних заходів з досвіду роботи Староушицького ДНЗ особливо зацікавили молодих вихователів.

Підсумок даного заходу підвела методист РМК Наталя Кашуба, яка відзначила, що навіть звичайний мультик, в творчих руках педагога навчає, розвиває та виховує.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: