День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

26 лютого 2016 року на базі Баговицького ДНЗ «Колобок» відбувся семінар-практикум для вихователів різновікових груп.

З питань національно – патріотичного виховання дошкільників.

26 лютого 2016 року на базі Баговицького ДНЗ «Колобок» відбувся семінар-практикум для вихователів різновікових груп з питань національно – патріотичного виховання дошкільників.

Знайомлячи учасників семінару з роботою дитячого садка завідуюча, Сіроцінська Аврелія Василівна, наголосила, що організація роботи мало -комплектного ДНЗ має свої особливості. Адже вихователю слід враховувати як вікові так і індивідуальні можливості кожної дитини. Також Аврелія Василівна познайомила вихователів з освітніми осередками, які оформлені в дошкільному закладі та планом заходів з національно-патріотичного виховання.

Бойчук Юлія Станіславівна провела інтегроване заняття на тему «Це моя Україна, це моя Батьківщина», під час перегляду якого учасники методичного заходу переконалися в результативності поєднання традиційних методів та елементів інноваційних технологій.

Методист відділу освіти, Кашуба Наталія Леонідівна звернула увагу присутніх на реалізацію завдань Базового компоненту дошкільної освіти за кожною освітньою лінією щодо національно-патріотичного виховання та наголосила на важливості усвідомлення кожним працівником ДНЗ за ті цеглини життєвої компетентності, які закладаються в дошкільному віці. Також Наталія Леонідівна подякувала присутнім на даному заході голові Устянської сільської ради Сидоруку Юрію Григоровичу та завучу школи Гуменюк Катерині Анатоліївні за тісну співпрацю та створення умов для навчання і виховання майбутніх патріотів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: