День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

25 квітня 2016 року на базі Кульчиєвецького ДНЗ «Журавлик» проведено засідання круглого столу керівників ДНЗ.

«Забезпечення неперервності освіти, координації діяльності ДНЗ та початкової школи через організацію принципу наступності».

Відповідно до плану роботи РМК 25 квітня 2016 року на базі Кульчиєвецького ДНЗ «Журавлик» відбулося засідання круглого столу завідувачів дошкільних навчальних закладів Кульчиєвецького методичного об’єднання з питання «Забезпечення неперервності освіти, координації діяльності дошкільного навчального закладу та початкової школи через організацію принципу наступності».

У даному заході взяли участь методист відділу освіти Кашуба Н.Л., керівник методичного об’єднання Яковенко Г.С., директор Кульчиєвецької ЗОШ Шуткевич О.В., вчитель початкових класів Муренко О.М., педагог-організатор Мозолюк М.А., а також завідувачі дошкільних закладів Кульчиєвецького МО.

В ході засідання учасники мали змогу ознайомитися із здобутками педагогів закладу з даного питання та переглянути виховний захід на тему: «Весела пізнавальна круговертка», який підготували вихователі ДНЗ та педагог-організатор ЗОШ.

Після практичного блоку педагоги за круглим столом обговорили даний захід як одну із форм спільної діяльності дітей початкової школи та дошкільнят. Учасники відзначили важливість у дотриманні принципу наступності під час планування як організованої діяльності так і варіативної складової Базового компонента ДО.

Кашуба Н.Л. надала методичні рекомендації учасникам семінару щодо забезпечення неперервності освіти, координації діяльності дошкільного навчального закладу та початкової школи через організацію принципу наступності.

Керівник методичного об’єднання поділилась досвідом реалізації ділових контактів між педагогами початкових класів і вихователями ДНЗ щодо забезпечення наступності між дошкіллям та школою.

Олександр Шуткевич розповів про тісний взаємозв’язок Кульчиєвецького ДНЗ з ЗОШ та зауважив, що тільки зацікавленість обох сторін і батьківської громадськості вирішить проблеми наступності дошкільної і початкової освіти.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: