День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбулось засідання районної Школи педагогічної майстерності.

Театралізована діяльність як засіб розвитку творчих здібностей дітей.

23 лютого 2016 року на базі Жванецького ДНЗ «Малятко» відбулось засідання районної Школи педагогічної майстерності «Театралізована діяльність як засіб розвитку творчих здібностей дітей».

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Кам’янець – Подільської РДА 23 лютого 2016 року на базі Жванецького ДНЗ «Малятко» відбулось друге засідання Школи педагогічної майстерності «Театралізована діяльність як засіб розвитку творчих здібностей дітей». Керівники гуртків та молоді педагоги працювали над питанням «Гурткова робота з театралізованої діяльності в дошкільному закладі».

План другого засідання школи передбачав теоретичні аспекти та практичну діяльність з даної проблеми.

Кашуба Наталя Леонідівна, методист відділу освіти, відмітила, що театралізована діяльність є варіативною складовою БК, яка сприяє індивідуальному творчому розвитку кожної дитини, а також є дієвим засобом розвитку мовлення у малюків.

Про створення умов щодо виконання варіативної складової державного стандарту дошкільної освіти проінформувала Кукрицька О.І., завідуюча Жванецького ДНЗ.

Вихователь Жванецького ДНЗ Антонова Л.В. звернула увагу на те, що організовуючи театрально-ігрову діяльність, педагог стимулює особистісний розвиток дитини, розвиває естетичні почуття, здатність до перевтілення, самоповагу.

У практичному блоці роботи слухачі Школи переглянули та обговорили різноманітні види дитячого театру, які презентувала вихователь Жванецького ДНЗ «Малятко» Солтинська Людмила Леонідівна.

Інсценування вистави «Як курчатко маму шукало» створило приємну атмосферу занурення в своє дитинство, світ позитивних емоцій та почуттів.

Кожен учасник Школи власноруч виготовив цікавий та незвичний атрибут до майбутнього театру фартухів та продемонстрували драматизацію казки «Солодка ріпка».

На згадку про зустріч учасники методичного заходу залишили «глечик позитиву» з найкращими побажаннями для колективу.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: