День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

З метою поглиблення знань педагогів щодо використання інноваційних методів економічного навчання та виховання дітей, формування економічної компетентності дитини 20 квітня 2017 року на базі Приворотського дошкільного навчального закладу «Берізка» проведено семінар-практикум.

«Формування основ економічної грамотності – невід’ємна складова соціалізації сучасної дитини».

Вирішальна роль у формуванні елементарних економічних знань дітей дошкільного віку належить вихователеві. Тому педагогові слід бути у постійному пошуку нових технологій, які б сприяли формуванню економічної свідомості у дошкільнят. З метою поглиблення знань педагогів щодо використання інноваційних методів економічного навчання та виховання дітей, формування економічної компетентності дитини 20 квітня 2017 року на базі Приворотського дошкільного навчального закладу «Берізка» проведено семінар-практикум на тему «Формування основ економічної грамотності – невід’ємна складова соціалізації сучасної дитини». У даному заході взяли участь методист районного методичного кабінету Наталя Кашуба, керівники методичних об’єднань Олена Букіль, Оксана Кукрицька, Анжела Когутовська та Галина Яковенко. Також на даний захід були запрошені слухачі районної Школи фахового зросту вихователя, молоді вихователі Колибаївської та Китайгородської ОТГ.

Методист РМК Наталя Кашуба познайомила учасників зі змістом проекту соціально-фінансової освіти і виховання дітей у віці 3-18 років побудованого на пріоритетах і методичних ідеях всесвітнього руху із соціальної та фінансової освіти, який втілюється у програмі «Афлатот» (3-5 років), «Афлатун» (6-14 років) і «Афлатін»(15-18 років).

Керівник Орининського методичного об’єднання Олена Букіль поділилась досвідом роботи дошкільного закладу «Калинонька» з питання «Організація та форми роботи з економічного виховання».

Завідувач Приворотського дошкільного закладу Наталя Благуляк представила відеосюжет «Рання профорієнтація дошкільника засобами економічного виховання» і презентувала колегам напрями створення розвивального середовища групи та сюжетно–рольові ігри для різновікової групи.

У ході практичної частини учасники заходу переглянули відкрите комбіноване заняття з економічного виховання «Подорож з монеткою» за програмою «Українське дошкілля», яке провела вихователь закладу Ірина Дудко. Розроблені вихователем дидактичні ігри та мультимедійний супровід з даної теми високо оцінили учасники семінару.

Підбиваючи підсумки методичного заходу, учасники визначили вектор подальшої співпраці з батьками та вчителями початкової ланки освіти з даного питання.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: