День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів.

«Особистісний розвиток дітей – спільна справа батьків та педагогів».

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів на тему: «Особистісний розвиток дітей – спільна справа батьків та педагогів».

Роботу засідання розпочала методист відділу освіти Наталя Кашуба, яка звернула увагу присутніх на актуальності даної проблеми в контексті реалізації завдань Нової української школи. Адже, взаємодія з батьками — це напрям діяльності освітнього закладу, який був і залиша¬ється одним з найважливіших та стратегічних. Саме тому батьки й педагоги мають об’єднатися у виборі й дотриманні базових цінностей, у мудрій любові до дитини, прагненні розуміти її.

Відповідно до плану засідання Наталя Леонідівна висвітлила питання «Розвивальні можливості особистісно-орієнтовних технологій у закладі дошкільної освіти» та провела з учасниками ділову гру «Співпраця з батьками».

У ході практичної частини учасники переглянули інтегроване заняття на тему: «Пригода у лісі», яке провела вихователь закладу Тетяна Щербань. До проведення заключної частини заняття були залучені батьки вихованців, які прийняли активну участь у ігровій, фізкультурно-оздоровчій та освітній діяльності відповідно до тематики заходу. Під час проведення ігрової вправи «Сучасна сім’я – яка вона» всі учасники методичного об’єднання та батьки дошкільнят отримали консультації і порадники щодо співпраці батьків та освітнього закладу з досвіду роботи, які підготувала завідувач Пановецького ЗДО Тетяна Окраїнець.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: