День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

12 травня 2017 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Зіньковецького ДНЗ «Колобок» було проведено засідання районного методичного об’єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів.

«Фізкультурно-оздоровчі технології в практиці роботи ДНЗ».

12 травня 2017 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Зіньковецького ДНЗ «Колобок» було проведено засідання районного методичного об’єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів з питання «Фізкультурно-оздоровчі технології в практиці роботи ДНЗ».

Роботу методичного заходу розпочала методист РМК Кашуба Н.Л., яка наголосила присутнім на важливості дотримання нормативно-правової бази щодо забезпечення фізичного розвитку дітей дошкільного віку. Особливу увагу Наталя Леонідівна приділила організації фізкультурно- оздоровчої роботи в літній період в умовах малокомплектного дошкільного навчального закладу.

Керівник методичного об’єднання Кукрицька О.І. представила презентацію досвіду роботи Жванецького ДНЗ з питання «Рухова активність як складова фізичного розвитку дошкільників».

Завідувач дошкільного закладу Богачик О.Л. поділилась досвідом щодо організації роботи та створення умов в ДНЗ з окресленого питання.

У рамках проведення практичної частини учасники семінару відвідали спортивну розвагу «Нові пригоди Колобка та його друзів», яку провела вихователь даного закладу Татарина Т.О.

Під час засідання круглого столу учасники методичного об’єднання презентували досвід щодо наповнення розвиваючих осередків з фізичного виховання та виготовлення обладнання із вторинної сировини.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: