День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

6 жовтня на базі районного методичного кабінету відбулося засідання круглого столу медичних сестер.

«Новітні підходи до організації діяльності медичної сестри ДНЗ».

6 жовтня на базі районного методичного кабінету відбулося засідання круглого столу медичних сестер ДНЗ на тему «Новітні підходи до організації діяльності медичної сестри ДНЗ».

Методист РМК Наталя Кашуба, яка виступила із доповіддю «Організація медичного обслуговування відповідно Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів».

В ході зустрічі обговорювалися питання ведення обов’язкової організаційно-розпорядчої документації медичної сестри відповідно до Типової інструкції з діловодства у ДНЗ. Вимоги до оформлення медичної документації висвітлила Ольга Лящук, медична сестра Жванецького ДНЗ «Малятко».

Ольга Балкова, медична сестра Кадиєвецького ДНЗ «Дюймовочка», поділилася досвідом організації оздоровчої роботи в ДНЗ на осінньо - зимовий період.

Під час практичного модуля учасники засідання переглянули відео фізкультурного заняття з використанням цікавого нестандартного спортивного та коригуючого інвентарю. Колеги обговорили використання даного обладнання з досвіду роботи під час занять та режимних моментів («доріжки здоров’я», степ-стеків для виконання загально-розвиваючих вправ, «гусенички» для стрибків з просуванням вперед, степ-аеробіки тощо).

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: