День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбулися перші планові перевірки стану готовності дошкільних навчальних закладів району до нового навчального року.

Відповідно до плану роботи відділу освіти з 1 по 5 серпня відбулися перші планові перевірки стану готовності дошкільних навчальних закладів району до нового навчального року.

Відповідно до плану роботи відділу освіти з 1 по 5 серпня відбулися перші планові перевірки стану готовності дошкільних навчальних закладів району до нового навчального року (наказ відділу №145 від 30.06.2016).

Для забезпечення підготовки навчальних закладів до організованого початку навчального року, розроблення рекомендацій, надання практичної допомоги в розв’язанні виявлених потреб створено моніторингову групу у складі: Кашуби Н.Л. методиста райметодкабінету, Коритник І.О. фахівця відділу державного нагляду управління Держпродспоживслужби, Коваля Д.Є. старшого інспектора групи з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів з цивільного захисту.

В основному усі необхідні роботи до початку нового навчального року у закладах завершено. Моніторинговою групою оцінювалися якість ремонтних робіт проведених у літній період, естетичність у оформленні групових приміщень, ігрових майданчиків, створення предметно-розвивального середовища вікових груп, доцільність та естетичність інформації розміщеної у батьківському куточку, наявність ігрового обладнання.

Слід відзначити роботу Довжоцького ДНЗ "Веселка", який єдиний у районі не був призупинений жодного літнього дня та оздоровлює 126 дітей. Також, значну роботу, щодо покращення матеріально-технічної бази та створення комфортних умов для перебування дітей у ДНЗ проведено у Кадиєвецькому, Устянському, Крушанівському, Лісковецькому, Рихтівському, Завалецькому, Грушківському, Орининському.

Проте, з 39 функціонуючих ДНЗ у 7 дошкільних закладах, станом на 5 серпня, ще проводяться поточні ремонти, які відповідно рішення сесій сільських рад заплановані на серпень( Боришковецький ДНЗ «Веснянка», Врублівецький ДНЗ «Світанок», Гавриловецький ДНЗ «Зернятко», Жванецький ДНЗ«Малятко», Слобідко-Кульчиєвецький ДНЗ «Веселка», Тарасівський ДНЗ «Золотий ключик», Чорнокозинецький ДНЗ «Віночок»).

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: