День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

4 листопада відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Орининського ДНЗ «Калинка» відбувся семінар для музичних керівників.

«Використання інноваційних підходів під час організації та проведення музичних занять в ДНЗ».

4 листопада відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Орининського ДНЗ «Калинка» відбувся семінар для музичних керівників з проблеми «Використання інноваційних підходів під час організації та проведення музичних занять в ДНЗ».

Методистом РМК Кашубою Наталією Леонідівною в рамках роботи семінару було розкрито систему методичного супроводу реалізації даної проблеми.

Досвідом роботи щодо використання здоров’язберігаючих технологій під час музичних занять поділилась методист Довжоцького ДНЗ «Веселка» Жиго Оксана Олексіївна.

У ході практичної частини учасники заходу переглянули заняття «Осінні настрої в музиці», яке провів музичний керівник Орининського ДНЗ Гасюк Олексій Миколайович.

Завідувач дошкільного закладу Букіль Олена Володимирівна познайомила присутніх з організацією та наповненням розвиваючого середовища художньо-естетичного спрямування відповідно вікових категорій дітей.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: