День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 02 лютого 2017 року на базі РМК відбувся тренінг для вихователів ДНЗ.

«Формування медіа інформаційної компетентності учасників освітнього процесу дошкільного навчального закладу».

Однією з актуальних проблем сучасної теорії і практики дошкільної освіти є використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного закладу. На сучасному етапі вже ні в кого не викликає сумніву те, що впровадження в освітній процес ІКТ сприяє підвищенню його якості, що саме ІКТ-компетентність дає можливість особистості бути сучасною, активно діяти в інформаційному середовищі, використовувати найновітніші досягнення техніки в своїй професійній діяльності. Чарльз Дарвін сказав: «Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще за всіх відгукується на зміни».

Саме тому 02 лютого стартував районний тренінг вихователів дошкільних навчальних закладів «Формування медіа інформаційної компетентності учасників освітнього процесу дошкільного навчального закладу». Навчання провела Ірина Дудко, вихователь Приворотського дошкільного закладу, яка була учасником аналогічного обласного тренінгу, проведеного на базі ХОІППО. Ірина Анатоліївна ознайомила учасників з перевагами та можливостями програми Microsoft Word, особливо звернула увагу на роботу з картинками, малюнками та зображеннями в текстовому документі Word та провела майстер-клас створення дидактичної гри. Учасники заходу мали змогу відпрацьовувати практичні навички роботи, створюючи власні дидактичні ігри.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: