День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

1 грудня 2016 року відповідно до плану роботи відділу освіти відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів та директорів навчально-виховних комплексів.

Нарада керіввників ДНЗ.

1 грудня 2016 року відповідно до плану роботи відділу освіти відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів та директорів навчально-виховних комплексів. На нараді були розглянуті наступні питання:

  1. Наявність та дієвість внутрішнього контролю, діяльність педагогічної ради.
  2. Щодо дотримання санітарного законодавства в дитячих навчальних закладах.
  3. Звіти керівників Княжпільського, Панівецького, Подільського ДНЗ про усунення недоліків виявлених під час державної атестації.
  4. Опрацювання листів, вказівок, рекомендацій МОНУ, інших нормативно-правових документів, які регулюють дошкільну освіту.

Завідувач районним методичним кабінетом Наталя Желізник наголосила керівникам навчальних закладів на основні напрямки здійснення внутрішнього контролю, діяльність педагогічної ради, ведення ділової документації та виконання річного плану роботи.

Фахівець Держпродспоживслужби Тетяна Фтемова надала консультацію щодо заходів профілактики ГРВІ та захворювань на гострі кишкові інфекції.

Методист РМК Наталя Кашуба звернула увагу керівників на підвищення контролю та керівництва за формуванням щорічного контингенту вихованців, створення безпечних та комфортних умов для перебування дітей в ДНЗ на зимовий період.

По закінченню наради всі керівники отримали протокольні доручення та інформаційні бюлетені щодо профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції та ГРВІ.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: