День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах району розроблено та проведено низку заходів щодо відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

«ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 72 –а РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ».

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах району розроблено та проведено низку заходів щодо відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Педагогічними колективами та учнями загальноосвітніх навчальних закладів забезпечено належне упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил, місць поховань загиблих учасників та жертв Другої світової війни.

На початку травня 2017 року у навчальних закладах проведено тематичні військо – патріотичні заходи, лекції, бесіди, уроки мужності, до яких були залучені ветерани війни, борці за незалежність України у ХХ столітті, учасники українського визвольного руху часів Другої світової війни, представники органів влади, учасники антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, представники волонтерського руху.

У загальноосвітніх навчальних закладах нашого району діє 36 волонтерських загонів «Спадкоємці Перемоги». Учні - волонтери в рамках акції милосердя відвідали ветеранів війни, солдатських вдів, батьків загиблих учасників антитерористичної операції.

Педагогами – організаторами, вчителями суспільних дисциплін загальноосвітніх шкіл проведено конференції «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», круглі столи «Роки, обпалені війною», «Пам'ять вічно жива», присвячені визволенню району від німецько – фашистських загарбників.

Проведено виставку кращих творчих учнівських робіт, малюнків «Ми про Вас пам’ятаємо», «Вони захищали Батьківщину», «Слава Вам, воїни, слава безсмертна» та організовано перегляд документального фільму «1377 – спалені заживо».

Вчителями організовано дослідницьку роботу з архівними матеріалами щодо подій Другої світової війни. У шкільних бібліотеках обладнано тематичні полиці, виставки літератури, присвячені 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В усіх навчальних закладах на уроках трудового навчання проведено майстер-класи із виготовлення пам’ятного знаку «Мак пам’яті».

Учні загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у проведенні мітингів – реквіємів біля пам’ятників та меморіалів воїнам – визволителям та покладанні квітів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: