День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Сьогодні 19 жовтня 2016 року в Хмельницькому обласному еколого – натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося справжнє свято знань.

Виконання школярами Хмельниччини дитячих науково – дослідницьких робіт в галузі природничих наук, сільського та лісового господарства.

Сьогодні 19 жовтня 2016 року в Хмельницькому обласному еколого – натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося справжнє свято знань. Такою подією стала проведена там обласна дитяча науково – практична конференція з питань виконання школярами Хмельниччини дитячих науково – дослідницьких робіт в галузі природничих наук, сільського та лісового господарства. На конференцію були запрошені Фасоля О.І., директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА, Мирна Л.А., методист біології та екології Хмельницького ОІППО, Миронова Н.Г., доктор с\г наук, завідувач кафедри екології Хмельницького національного університету, Сасюк А.В., директор Національного природнього парку «Мале Полісся», науковці, педагоги, викладачі, лісівники, екологи, природоохоронці та учні. На відкритті конференції слухали вступне слово Климчука В.В., директора Хмельницького ОЕНЦУМ. Василь Васильович привітав учасників конференції і побажав усім плідної праці та творчих успіхів. Цікавою була робота секції лісового та сільського господарства та секції екології, біології та біохімії. Юні дослідники презентували свої науково – дослідницькі роботи. Обговорення дослідницьких робіт відбулося у вигляді «круглого столу» за участі керівників дитячих наукових робіт – педагогів і провідних науковців та фахівців в галузі екології, біології, сільського і лісового господарства.

Учасники обмінялися досвідом виконання робіт та проконсультувалися з науковцями і фахівцями. Кам’янець – Подільський район представляли: Онуфрійчук Яна, учениця 11 класу Грушківського НВК «ЗОШ I-III ступенів агротехнічний ліцей» (керівник - Лоза С,В,) та Струсевич Валерія, учениця 8 класу Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку ( керівник – Юрченко М.В.). При підведенні підсумків конференції та відзначенні її лідерів і активних учасників наші школярки отримали грамоти та в подарунок книгу «Ріки Хмельниччини». Конференція пройшла цікаво, пізнавально та в учасників залишились не лише незабутні враження, а й великі дослідницькі плани на майбутнє. Від’їзджаючи додому, діти дякували організаторам конференції за гарну можливість показати свої добрі починання в науці, реалізувати себе як особистість та дізнатись багато нового про живу природу.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: