День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Вчора авторська писанка Юлії Степанюк помандрувала до столиці. А 8 квітня вона красуватиметься на Софіївській площі.

«Життя в одній писанці».

Фестиваль писанкового шаленства, де збираються найкращі художники та просто аматори, для того, аби розмалювати великодні яйця розміром від 5 см до 2 м пройде 8-23 квітня в Києві.

Цього року в ньому візьмуть участь 585 авторів зі всієї України, кожен з яких розмалює власну мега-писанку. Загалом буде 374 авторських писанки-мальованки, 111 дитячих писанок та 100 – традиційних.

Авторські писанки розмістять на Софійській площі, дитячі та традиційні – на Михайлівській. Долучилася до проекту і кам’янецька художниця, мисткиня, методист районного Будинку школяра відділу освіти РДА Юлія Степанюк.

Взяти участь у конкурсі Юлія мрія ще минулого року, та не встигла вчасно подати заявку. Цьогоріч художниці пощастило, хоч і писанка, заввишки 90см, приїхала трохи з запізненням. Разом з нею прибули і декілька фарб від організаторів фестивалю ГО «Столичні ініціативи».

Думала, малюватиму маки, - каже Юлія Степанюк, - але в групі, де художники-писанкарі діляться своїми роботами, побачила подібний задум. Не хотілося, щоб моя писанка, яку, до речі, виконую в авторській техніці, загубилася серед інших. Думала, чим би таким здивувати – простим і незвичним водночас. Так народилася ідея «Життєвого шляху».

Писанка увібрала у себе сім образів – таких собі сім етапів життя чи не кожної жінки. Перший – освідчення в коханні, далі – весілля, вагітність, народження дитини. У житті не буває без самотності, суперечок та примирення, важливим етапом є сім’я та діти і, звичайно ж, немає нічого кращого, аніж удвох зустріти старість.

Писанка прийшла пізно, тож доводиться малювати до 3-ох ночі, аби встигнути вчасно виконати роботу. До речі, багато в чому мені допомагає мій 5-річний син Назар. Малювання для нього – це таке ж задоволення, як і для мене. Сподіваюсь, виросте художником.

Вчора авторська писанка Юлії Степанюк помандрувала до столиці. А 8 квітня вона красуватиметься на Софіївській площі.

Виставка національного мистецтва триватиме не лише в Києві, а й подорожуватиме по всій Україні та за кордоном.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: