День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

15 листопада 2016 р. у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!» загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, який проводиться з метою пошуку і відкриття творчо обдарованих виконавців української пісні патріотичного спрямування, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до Батьківщини.

Вітаємо переможців.

15 листопада 2016 р. у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!» загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, який проводиться з метою пошуку і відкриття творчо обдарованих виконавців української пісні патріотичного спрямування, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до Батьківщини. (Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 05.12.2016 року №524 – од Про підсумки обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!»).

Кам’янець-Подільський район представляли переможці першого етапу конкурсу: вокальна група та Білик Анастасія Довжоцького НВК (керівник Наголюк Т.В.) – молодша вікова категорія, Циганюк Аліна – учениця Мукшо-Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Копачинська Г.О.), вокальний гурт «Мрійники» Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Паладійчук А.М.) – старша вікова категорія.

За підсумками журі переможцями визначено:

  • у старшій віковій категорії в номінації «Вокальні групи» - вокальний гурт «Мрійники», які нагороджені дипломом ІІ ступеня.
  • у старшій віковій категорії в номінації «Солісти» - Аліну Циганюк (диплом ІІ ступеня).

Вітаємо переможців! Бажаємо їм успіхів та не зупинятися на досягнутому!

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: