День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Вітаємо переможців.

У січні 2016 року була проведена заочна обласна фольклорна експедиція дитячих народних пісень, ігор, танців та розваг «З народного напившись джерела».

У січні 2016 року була проведена заочна обласна фольклорна експедиція дитячих народних пісень, ігор, танців та розваг «З народного напившись джерела», яка проводилась з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, вивчення та практичного знайомства з джерелами фольклору, збереження надбань національно-культурної спадщини, підвищення духовності підростаючого покоління, відродження традицій і обрядів, що побутували на Поділлі та в інших регіонах України.

Експедиція проводилася за двома віковими категоріями – молодша і старша.

Участь у експедиції взяли вихованці народознавчого гуртка Будинку школяра (Орининська ЗОШ І-ІІІ ст.), керівник Нікольчук Лариса Іванівна (молодша вікова категорія) та вихованці фольклорного гуртка (Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.), керівник Стефанів Ігор Іванович (старша вікова категорія), які представили гарну атрибутику, цікаву сценку, ілюстрації матеріалу.

За підсумками журі та відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації учасники експедиції вибороли І місце серед районів області.

Вітаємо переможців з перемогою!

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: