День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбулося засідання Школи молодого вчителя хімії та біології.

Засідання Школи молодого вчителя.

14 вересня 2016 року на базі відділу освіти відбулося засідання Школи молодого вчителя хімії та біології на тему «Шлях до успіху», метою діяльності якого є сприяння підвищенню фахового рівня, розвиток творчого потенціалу вчителя, удосконалення майстерності, озброєння новітніми знаннями, методикою та технологією навчання.

Керівник Школи молодого вчителя хімії та біології Данілова Н.В. сплановує роботу, щоб створити для молодих вчителів таке методичне середовище, в якому їм би хотілося творити, розвивати ініціативу та новаторські педагогічні пошуки. На початку засідання вчителі, які цьогоріч вперше переступили поріг школи, розповіли про себе, поділились враженнями від перших днів роботи в школі та труднощами, які виникали.

Інструктивно-методичний супровід засідання здійснювала методист райметодкабінету Гончарик Л.В., яка звернула увагу присутніх на зміну акцентів у викладанні біології згідно з новим Державним стандартом освіти та компетентнісним підходом до вивчення хімії та біології. Опрацьовано документи, неохідні педагогам у повсякденній праці. Молоді спеціалісти мали можливість ознайомитись із елементами педагогічної техніки, поглибити знання з теорії та методики навчання.

Тренінг, проведений Даніловою Н.В., поглибив теоретичні знання, удосконалив педагогічну майстерність та виробив практичні уміння і навички у педагогічній діяльності.

Засідання пройшло в атмосфері взаєморозуміння, творчої співпраці та педагогічного пошуку.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: