День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбувся семінар-тренінг класних керівників.

«Морально-правове виховання школярів».

На сьогоднішньому етапі формування громадянського суспільства в нашій державі на чільному місці знаходиться проблема виховання громадянина України, здатного жити у правовій державі. Саме тому сьогодні особлива увага педагогів звертається до проблеми визначення психолого-педагогічних засад морально-правового виховання та правової освіти дітей.

23 березня на базі Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-тренінг класних керівників Кам’янець-Подільського району на тему «Морально-правове виховання школярів».

Класні керівники – учасники семінару поділились з присутніми досвідом роботи з учнями, зауважили, що правові знання, засвоєні на уроках, поглиблюються і розширюються у позакласній виховній роботі. Методист РМК Дідик Ю.В. зауважила, що в правовиховній роботі школи важливу роль відіграє залучення учнів до посильної діяльності, яка передбачає певний обсяг правових знань, умінь та навичок. Це передусім участь у дитячому самоврядуванні, зокрема в роботі комісії з дисципліни і порядку, в загонах юних інспекторів дорожнього руху, юнацьких добровільних пожежних дружинах, у різних формах природоохоронної роботи.

Класний керівник 11 класу Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Декалов Д.В. підготував та провів виховний захід «Хто зверху?». А класний керівник 10 класу Антоняк І.В. провела тренінг «Знаємо та реалізуємо свої права», під час якого учні 9-10 класів ознайомились з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини та отримали навички використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій.

Учасники семінару підсумували, що Україна на шляху розбудови правової держави, пріоритет права в якій має бути першочерговим. Тому, якщо ми сьогодні виховаємо в дитині повагу до права з тим, щоб його вимоги стали її переконанням, а повсякденне додержання юридичних норм- звичкою, нам гарантоване комфортне місце у суспільстві. Зараз надзвичайно важливим є здобуття всім нашим народом високого рівня правової культури, отримання знань життєво необхідних законів і вміння використовувати ці закони у повсякденному житті. Ми не повинні залишатися осторонь зазначених процесів, оскільки молодь - та сила, яка в змозі здійснити перетворення на краще і забезпечити справедливіше майбутнє держави.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: