День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Юні екологи Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку разом із своїми педагогами Юрченко М.В. та Левко Л.А. добре розуміють, що потрібно оберігати первоцвіти.

«Первоцвіт».

Юні екологи Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку разом із своїми педагогами Юрченко М.В. та Левко Л.А. добре розуміють, що потрібно оберігати первоцвіти. Також усі ми маємо знати, що з настанням тепла у наших лісах з’являються тендітні первістки оновленої землі, але збирання первоцвітів дуже шкодить природі тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж пошкоджуються сусідні квітки, ламаються стебла та бруньки, повністю нівечаться рослини. Задля збереження первоцвітів рідного краю, ми провели акцію «Первоцвіт». Це комплекс оперативних, просвітницьких та агітаційно-пропагандистських заходів. Пропагандистсько-агітаційна робота полягає у розповсюдженні листівок, звернень до населення із закликами берегти ранньоквітучі весняні квіти, які по-хижацьки знищуються заради фінансового прибутку. Мета акції: виховання у дітей та дорослих дбайливого ставлення до природи рідного краю; популяризація засад збалансованого розвитку серед дітей та молоді; збереження біорізноманіття; залучення широких верств населення до навчально-практичної діяльності у сфері збереження довкілля; привернення уваги громадськості до проблеми знищення первоцвітів.

Як мешканець Землі, ви можете допомагати утримувати нашу красиву планету життєздатною. Тому давайте приєднаємось до інших людей, які зробили свій вибір стосовно збереження флори та фауни планети. Багато людей в країнах світу – діти і дорослі – вже почали таку діяльність.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: