День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Розпочалася акція збережемо первоцвіти.

ПЕРВОЦВІТИ.

На території національного природного парку « Подільські Товтри» зростають такі ранньовесняні види, як шафран Гейфелів, підсніжник білосніжний, сон великий та чорніючий, ясенець білий, цибуля ведмежа, горицвіт весняний, конвалія звичайна, медунка темна, первоцвіт весняний, фіалка запашна та багато інших. Майже всі вони відносяться до категорії рідкісних і зникаючих видів рослин.

Згідно статті 90 Кодексу України «Про адміністративні порушення» - погіршення середовища зростання рослин, види які занесені до Червоної книги України, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.

Слід пам’ятати, що саме зараз ми підійшли до межі, за якою може зникнути багато рослин, що прикрашали наше довкілля.

Але завжди треба пам’ятати, що якими б не були вдалими юридичні закони, вони в жодному разі не збережуть природу так, як свідома турбота кожної людини та її конкретної дії.

Тож закликаємо всіх краян, кому небайдужа природа, оточуюче нас біорізноманіття приєднатися до операції «Первоцвіт». Збережімо кожен подих весни видовим різноманіттям, аби наші нащадки мали можливість милуватися та передавати з покоління отримане у спадок.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: