Боришковецька гімназія

Боришковецька гімназія Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ Кам'янець-Подільського району

Настільний теніс

Спартакіада школярів Слобідсько-Кульчієвецької громади з настільного тенісу

14 лютого 2020 року відбулись змагання Спартакіади школярів Слобідсько – Кульчієвецької сільської ради з настільного тенісу. Команда учнів нашої гімназії виборола III місце.

В особистому заліку(юнаки):
Ільницький Давид — II місце

 


День Святого Валентина

День Святого Валентина

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят. День закоханих — світське свято. Оскільки його зустріч припадає на сльотавий і вогкий місяць зими, молодь нашої гімназії з нетерпінням чекає його, щоб просто весело провести час, адже новорічні свята давно позаду…

 

 


День Соборності України

День Соборності України

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми — єдиний народ!
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

   


Учнівська Спартакіада з шахів

 

Вітаємо команду Боришковецької гімназії під керівництвом Косюка В.О., яка здобула перемогу у фінальних змаганнях районної Спартакіади школярів з шахів! А також вітаємо з особистими перемогами Стефанюка Костянтина(I місце), Горпинчука Іллю(II місце) та Стефанюк Ангеліну(III місце)! Бажаємо успіхів та перемог в усьому!


День безпечного Інтернету

 

З метою захисту дітей та їх експлуатації через мережу Інтернет, в Боришковецькій гімназії був проведений День безпечного Інтернету. Педагогічний колектив та учні гімназії приєдналися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг.

Матеріали, які були використані для даного заходу, розміщені за посиланням http://interactive.ranok.com.ua/course/group/ranok-yrok-stop-sexting.

Проведений захід складався з трьох частин:

1 частина:

у вигляді лекції учням розповідалося про безпечне спілкування у соціальних мережах Інтернету. Учні також ознайомилися із визначення таких слів як «секстинг» і «онлайн-гурмінг».

   

2 частина:

було переглянуто запропонований відеоролик «Online сексуальне насильство над дітьми (Онлайн-гурмінг)», а також його обговорення.

   

3 частина:

обговорення даної теми із демонстрацією презентації.